DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Punkt ładowania aut elektrycznych z paneli fotowoltaicznych

Od 2022 roku uruchomiliśmy w naszym serwisie punkt ładowania aut elektrycznych. Stacja z dwoma stanowiskami i ładowarkami zasilana jest dodatkowo energią z paneli fotowoltaicznych, co czyni punkt jeszcze bardziej pro ekologicznym - stawiamy na rozwój elektromobiloności !!!

Więcej »    

Nowość - wizyty na przegląd techniczny można umawiać online

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji na naszej stronie internetowej, która umożliwia rezerwację terminu wizyty na badanie techniczne w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ! Zapraszamy do korzystania z tej bezpośredniej możliwości... www.protocars.simplybook.it/v2/#book

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 WitamyWitamy w CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW DYTKO SERWIS

19 kwietnia 2004 roku uruchomiliśmy naszą działalność Centrum Obsługi Samochodów i szybko zdobyliśmy zaufanie nie tylko nyskich kierowców. Ze swej strony zapewniamy szybkość, jakość świadczonych usług oraz staramy się aby ceny naszych usług a także oferowanych części zamiennych odpowiadały naszym klientom.

W naszym centrum przeprowadzamy diagnostykę pojazdów oraz na poczekaniu dokonujemy napraw i wymiany cześci związanych z bieżącą eksploatacją. Profesjonalne i wyposażone w nowoczesny sprzęt stanowiska obsługiwane są przez fachowych mechaników.

Prowadzimy serwis samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Na miejscu znajduje się również myjnia, specjalistyczny serwis ogumienia, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

W listopadzie 2009 oddaliśmy do użytku nową część budynku a w nim nowoczesny dział naprawy aut oraz przestronne biuro obsługi klienta .

Zapraszamy !                                      

 

                       

 

                            Program KRD rzetelna firma -  kliknij i sprawdź!
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja