DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   w 2022 roku dłuższe godziny pracy Stacji Kontroli !


Więcej »    

Nowość - wizyty na przegląd techniczny można umawiać online !

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji na naszej stronie internetowej, która umożliwia rezerwację terminu wizyty na badanie techniczne w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ! Zapraszamy do korzystania z tej bezpośredniej możliwości... www.protocars.simplybook.it/v2/#book

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 FirmaSamochody są naszą pasją.

U podstaw dzisiejszej firmy DYTKO SERWIS znalazły się bogate doświadczenia zdobywane w ekstremalnych warunkach rajdów i wyścigów samochodowych już od ponad 25 lat

Sportowe sukcesy zespołu rajdowego Pawła i Piotra Dytko w dużej mierze były możliwe dzięki umiejętnościom mechaników tworzących Zespół. Dzisiaj te doświadczenia chcemy wykorzystać przy obsłudze i naprawach Państwa samochodów.

Bogaci w umiejętności i wyposażeni w profesjonalny sprzęt jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proponujemy Państwu obsługę w czterech punktach obsługi klienta, osobowym, dostawczo-ciężarowym znajdujących sie na przeciwległych krańcach hali, oraz punkcie obsługi serwisu i Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów obsługiwanych przez specialistów tych branż.

Ponad to klimatyzowana poczekalnia wyposażona w automaty do napojów gorących i zimnych, prasa, (sklep spożywczy i kawiarnia z posiłkami znajduje się na sąsiadującej stacji paliw - 50m), podgląd na wykonywaną usługę, oraz przyjemna atmosfera mają na celu umilić spędzany u nas czas.

Oferujemy również samochody zastępcze dla naszych klientów.

Zapraszamy !
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja